Sitemize Hoşgeldiniz! Sitemiz yapım aşaması devam etmektedir. İlginize teşekkür ederiz.

HAKKIMIZDA

Zorel Makine, ilk üretim tesisini Afyonkarahisar, Türkiye’de kurdu. Sektörde bulunan üreticilerin talepleri doğrultusunda ilk yerli yumurta toplama ve tasnif makinelerinin çalışmalarına başladı.

İlk Yumurta Tasnif – Toplama Makinesini sektörün yerli ürün ihtiyacını karşılamak ve daha uygun fiyatlarla üreticileri ithal ürünlerin zorlayıcı etkilerinden korumak için 2000 yılında faaliyete geçirdi. Şuan İzmir’de faaliyetine devam eden Zorel makine, Türkiye’nin lider firması olmakla birlikte dünyanın birçok ülkesine de ihracat yapmaktadır.

Firmamız yumurta üreticilerine ve tedarikçilerine daha farklı kolaylıklar ve çözümler sağlayabilmek için çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

circle arrow down

Siz Müşterilerimize En iyi Hizmeti Sunmak için Gelişiyor ve İlerliyoruz!

Misyon ve Vizyon

Zorel Makine kullandığı üretim teknolojileri ile doğal yaşamı korumak ve gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakmayı hedef almaktadır. Gerek üretim sürecinde, gerekse üretim sonrası çevre kirliliğine karşı duyarlı hareket eden Zorel Makine, bu konuda sektörün önder kuruluşlarındandır.

Müşterilerimiz için makine ve hizmet üretmek, beklentilere kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliğimiz olmuştur. Bu öncelik doğrultusunda ürünlerimize sahip çıkıyor ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Ürün seçeneklerinde en iyi olmak ve sahip olduğumuz itibarı korumak için çalışıyoruz. Geçmişimizden güç alarak, bir yandan manevi değerlere sahip çıkıp diğer yandan bilime dayanarak, faaliyet gösterdiğimiz alanda lider olmanın kıvancını yaşıyoruz.

Üretimimizin sürekliliğini sağlamak için gerekli yatırımları gerçekleştirmek, toplumun ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunmak adına, kaynaklarımızı akılcı kullanmayı ve savurganlığa taviz vermemeyi ön planda tutuyoruz.

Tüm ilişkilerimizde güvenilir olmayı, doğruluk, iyi niyet ve anlayışla davranmayı, yasalara ve ahlak kurallarına uymayı çalışma hayatının temelini oluşturan bir zorunluluk olarak kabul ediyoruz.

Bütün bunları gerçekleştirirken bugünün ve geleceğin kuşaklarına karşı ekonomik, toplumsal ve çevresel alanlardaki sorumluluklarımızı yerine getirmeyi amaçlıyoruz.

Dünyanın farklı ülke standartlarında kabul gören kalite değerlerine sahip üretim yapan Zorel Machine, üretimde kalitenin belirlenmesi ve sınıflandırılması aşamasında gerekli otomasyon çalışmalarını tamamlamış bir yapıya sahiptir.

YENİLİKÇİ STANDARTLARIMIZ
Sürekli değişen ve gelişen yaşam şartlarına paralel olarak ürün ağımız sürekli güncellenmekte ve bu konuya özel hassasiyet gösterilmektedir. İhtiyacı olana istediğini sunabilmek en önemli prensiplerimiz arasındandır.

ERİŞİLEBİLİRLİK
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri istediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek edinebilirsiniz. Konusunda uzman mühendis ve teknik ekibimiz sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyacaktır.

VERİMLİLİK
Müşterilerimizin almış olduğu üründen memnun kalmasını sağlamak amacıyla ürünlerimiz, konusunda uzmanlaşmış ve dünyada sektörel liderliğe yerleşmiş firmalardan ithal edilmektedir.

MEMNUNİYET
Ticari ahlakı temel prensip olarak kabul eden firmamız öncelikli olarak sorunsuz üretime katkıda bulunmayı, ürünlerimizi kullanan kişi ve firmaların memnun kalmalarını sağlamak amacıyla her türlü ince ayrıntıyı göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir.

Kalite ve Ürün Standartları

Gelişen teknoloji ve bilgi birikimini, üretim aşamasının her alanında kullanmayı kendisine prensip edinen Zorel Machine, üretiminin her aşamasında süreç takibi ve kalite uygunluk kontrolleri yapmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular (s.s.s.)

Evet. Teknik ve satış hizmetlerimizin tümü için fabrikamızla iletişime geçerek kolayca talepte bulunabilirsiniz. Dilerseniz +90232 876 1001 numarasını arayarak, dilerseniz info@zorel.com.tr adresine mail göndererek bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Yedek parçalarımıza ulaşmanız çok kolay. Hazır stoğu bulunan ürünlerin teslimatı Türkiye içinde max. 5 iş günüdür. Yurtdışı için ise 5 iş gününde teslimata hazırdır. Stoğu bulunmayan ürünlerin teslimatında ise ürünün üretim süresine göre teslimat süresi değişkenlik gösterebilir.

Evet. Yedek parça kataloğumu mevcuttur. Aşağıdaki link üzerinden kataloğu inceleyebilir talep oluşturabilir yada bizimle iletişime geçerek ihtiyacınız olan yedek parçaları beraber belirleyebiliriz.

Hayır. Tüm Zorel kullanıcılarına sipariş ürünleri için gerekli olan tüm ana yedek parçaları teslimatla birlikte teslim ediyoruz.

Garanti süremiz üretici hatalarına karşı 2 yıldır.

Evet mevcut oldukça ikinci el satışımız bulunmaktadır. Talebinizi firmamıza ilettiğiniz takdirde, ikinci el fırsatlarımız olduğunda tarafınıza bilgi verilecektir.

Evet. Burada dikkat edilmesi gereken noktalardan en önemlisi ürünü almak istediğinizde teknik ekibimiz ile görüşüp mevcut ürünün durumu hakkında bilgi almanız ve satın alma işleminden sonra fabrikamızda mekanik ve elektriksel bakımlarını yaptırmanız faydanıza olacaktır. Aksi takdirde daha büyük sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

Termin sürelerimiz proje bazlı ve üretim yoğunluğuna göre değişkenlik göstermekle birlikte minimum 10 iş haftasıdır.

Evet. Leasing ile ödeme yapılabilmektedir.

Evet. Kredi kartı ile peşin ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır. Bankanız ile görüşerek taksitlendirmesini yapabilirsiniz.

Evet. Yatırım teşviklerden faydalanarak ürün satın alınabilir. Yatırım teşvik desteklerinden faydalanarak ürün alımı yapan birçok müşterimiz bulunmaktadır.

Yurtdışı satış ve montaj ağımız mevcuttur. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda servis bölümü ile iletişim kurup, müdahale edilmekte ve müşterilerimize gereken tüm destekler sağlanmaktadır.

Servis bölümümüze ulaşımınız oldukça kolay olmakla beraber. İsterseniz ‘’servis@zorel.com.tr’’ ‘’servis2@zorel.com.tr’’ mail adresleri ile dilerseniz ‘’ +90 535 104 29 11’’ numarasını arayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Whats app hattımızdan da talepte bulunabilirsiniz.